Gdzie kupić duże rozmiary butów?

Data: 2016-05-15 Dodał: admin

 

Spora stopa to też spore problemy. Znalezienie obuwia, które będzie pasowało na nią idealnie, może być wyzwaniem zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Gdzie wobec tego najlepiej zrobić zakupy?

 

Przeważnie buty damskie kończą się na rozmiarze 41 lub 43, z kolei buty męskie można kupić zwykle to rozmiary 45. Oczywiście, są także firmy, które oferują wyższe rozmiary, ale z pewnością nie każda spełni oczekiwania kupującego pod względem jakości czy estetyki wyrobów. Gdzie wobec tego najlepiej kupować duże rozmiary butów?

 

Przekonaj się do zakupów online

Wiele osób nie przepada za kupowaniem obuwia przez internet, a naprawdę warto się do nich przekonać. W sieci można kupić bez problemu duże rozmiary sportowych butów, butów eleganckich dla niej i dla niego i obuwia zasadniczo na każdą porę roku i na każdą okazję. Adidasy, półbuty, kozaki, sandały, szpilki czy klapki – naprawdę jest w czym przebierać!

 

Jedną z najważniejszych zalet zakupów online jest szeroki asortyment – tutaj do dyspozycji ma się dziesiątki sklepów, także takich, które specjalizują się tylko i wyłącznie w obuwiu w dużych rozmiarach. Ponadto można również kupować buty bezpośrednio u producenta. To automatycznie przekłada się na bardzo atrakcyjne ceny, dlatego nie musisz już dłużej przepłacać za obuwie, które będzie w twoim rozmiarze i przy tym będzie ci się podobało.

 

Co wtedy, gdy buty nie będą pasować?

Zawsze przed zakupem warto dokładnie sprawdzić tabele rozmiarów danego producenta, ponieważ rozmiarówki mogą się różnić. Tabele można znaleźć bezpośrednio na stronach producentów i w sklepach. Jednak i tak istnieje ryzyko, że obuwie nie będzie wygodne czy też nie będzie odpowiadało dokładnie temu na zdjęciach. Warto pamiętać jednak, że można dokonać zwrotu lub wymiany.

 

Zwrot lub wymiana możliwe są w każdym sklepie oferującym towary przez internet. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to opcja dostępna w przypadku zakupów od prywatnych sprzedających. Obecnie ma się 14 dni od momentu dostarczenia paczki na dokonanie zwrotu. Należy odesłać obuwie w dokładnie takim samym stanie, w jakim zostało przesłane, to znaczy czyste, z metkami oraz opakowaniem.

 

 

 

Zobacz także