Mieszkanie na kredyt – gdzie szukać najlepszych ofert?

Data: 2016-05-16 Dodał: admin

Większość Polaków decyduje się na zakup mieszkania na kredyt – rzadko kto z nas dysponuje odpowiednią gotówką do nabycia nieruchomości. Należy pamiętać przy tym, że wybranie odpowiedniego kredytu mieszkaniowego jest równie ważne jak znalezienie swojego wymarzonego „M”. Na co warto zwrócić uwagę?

Zasadniczo większość banków ma teraz w ofercie kredyty na mieszkania – wprawdzie nie są to już popularne przed laty kredyty frankowe, ponieważ zamiast nich dominują te w walucie krajowej, ale można też w niektórych przypadkach otrzymać kredyt we franku, euro, funcie brytyjskim. Najważniejsze to jednak dobranie kredytu tak, aby charakteryzował się on zarówno dogodnymi warunkami, jak i niskimi kosztami, zwracając uwagę na najmniejsze detale. Zwykle kredyt na mieszkanie Warszawa Białołęka bierze się na okres 20-30 lat, dlatego też to naprawdę poważna decyzja wymagająca dokładnej analizy.

 

Internetowe porównywarki i rankingi

Większość osób zainteresowanych wzięciem kredytu hipotecznego zaczyna poszukiwania ofert przez internet. W sieci można znaleźć różnego rodzaju kalkulatory kredytowe, porównywarki oraz rankingi, dlatego też można wtedy otrzymać podstawowe informacje o ofertach. Często można również obliczyć szacunkowo swoją zdolność kredytową. Trzeba jednak zadawać sobie sprawę z tego, że w takiej sytuacji często są to dane, które należy traktować z dystansem, ponieważ nie uwzględniają one wszystkich czynników badanych przez bank.

 

Doradca kredytowy gotowy do pomocy

Jeżeli interesują cię nowe mieszkania w Warszawie Tarchominie czy też w innych lokalizacjach w stolicy, w takim przypadku często możesz otrzymać wsparcie doradcy kredytowego od razu w biurze sprzedażowym dewelopera. Tam doradca może dokładnie sprawdzić twoją zdolność kredytową i zaprezentować ci oferty różnych banków. Taką samą obsługę otrzymasz w biurach doradców kredytowych. Skorzystanie z ich pomocy jest naprawdę dobrym pomysłem, ponieważ samodzielne przeanalizowanie wszystkich propozycji banków nie zawsze jest możliwe. Warto więc szukać pomocy u doradców, by znaleźć dla siebie najlepszy kredyt.

 

 

 

Zobacz także